Logo

5. července 2017 v 19:33 | Kolektiv |  Kresba/malba
Někde nad tímhle článkem si svou kouli válí jistý brouček. A tohle je jeho příběh.

Na začátku byl nápad. Tedy, on nebyl jeden, byly jich spousty a spousty z nich jsme společnými silami zamítli. Ovšem naše nesouměrná skupina existencí se dohodla na jednom. Hovnivál.

Jaký? A měl by být barevný? A vůbec, kde ho vezmeme?
Na tuto otázku se našlo mnohem jednodušší řešení, než byla celá domluva o tom, co na vás vybafne hned po otevření stránky. Logo, které momentálně vidíte, ale nebylo tak jednoznačné. Tak se můžeme podívat na první pokusy.Jakožto autor stále nejsem spokojená ani s jedním z počinů, které jsem stvořila. Ten, který je nad tímto textem, je první. Ostatně jsem neznala představu ostatních, proto vznikla druhá verze, která se mi osobně líbí mnohem méně.Tyto dvě verze pak odešly do naší zmatené skupinky a z několika stran tam přišla výtka či návrh, že by mělo být jasnější, že je to hovnivál, tudíž že bude vykonávat svou typickou práci. Proto vznikly dalsí dvě, podobné verze.Tohle logo už mi poskytlo trochu víc srandy a mohla jsem v něm zanechat skrytou symboliku. Možná jí v tom někdo našel, možná je to podle někoho vada na kráse, ale proč by ne? Jde o velikost onoho lejna. Pokud byste se totiž seznámili s většinou z nás (opravdu nebudu tvrdit, že se všemi, všechny opravdu pořádně neznám), zjistili byste, že většina z nich je dost sebekritická, chybí jim často něco jako motor a valí se na ně jejich problémy. A vzhledem k diskrétnosti vám toto jako hlubší symbolika musí stačit.

Původně jsme se domnívali, že z technických důvodů nebudeme moci tyto návrhy využít, proto Sofie vytvořila ještě digitální verzi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama