Autoportrét

31. května 2017 v 13:23 | Nikola Růžičková |  Foto

Asi je docela nečekaná skutečnost, že zrovna já, s mým obličejem, se pouštím do autopotrétu. Ale abych byla upřímná, celé to vzniklo tak nějak náhodně. Vlastně jsem si hrála s rtěnkami, kterých mám doma požehnaně. Šlo o to, že jsem chtěla vyjádřit sebe. A ano, fotky by z toho vznikly tak či tak, ale nikdy jsem si nemyslela, že jich bude tolik.
Původně jsem se chtěla malovat, jako na plátno, ale můj obličej mi přišel poměrně nudný a nijak mě neuchvatily již existujicí fotky. Proto jsem si řekla, že svůj obličej ozvláštním něčím, co mě baví. Aby to nebyla jen obyčejná fotka s trochou make-upu. A musím se přiznat, že jsem na sebe dost pyšná.

Zděšení za 3, 2, 1...
Tohle je vůbec první fotka. Vznikla v průběhu toho mého všeuměleckého patlání.
Druhá fotka, ta vznikla až na konci. Jediné, co k ní tak dokážu napsat je, že mi asi sluší fialová, a že mě z té rtěnky vážně pálí oči.
A do třetice tu je fotka, kvůli které to vlastně píšu. Můj deformovaný obličej. Nemůžu si pomoct, ale co se grafický stránky týče, se mi líbí spousta deformací, nedokonalostí a tak vůbec. A Když jsem viděla neskutečně ošklivou fotku, co jsem vyfotila, tak jsem jí chtěla smazat. Jenže jsem slepá a překlikla jsem se. Začala jsem si hrát s tímhle a jsem vážně ráda, že jsem to nevzdala.
Mimochodem mi slouží jako profilovka na stránce. Není to její přesná kopie, ale alespoň vidíte, že tu fotku neuložím hned na první pokus.

A to je ode mě dneska asi vše.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama