Auri Tussaud

31. května 2017 v 10:51 | Auri |  Autoři
Cheeki breeki augové!
Říkají mi: "Au, už mě nemlať, prosím!"... a taky Auri. Jsem výsledný interfenenční obrazec v prostoru, majitel dvou oscilátorů, vlastního gravitačního pole a také vlastní vlnové délky. Často kladu odpor, nejsem supravodič, tak sorry jako.
Neměla bych vám to říkat, ale jsem ten největší illuminát ze všech, tak si to nechte pro sebe.
Žiju cyberpunkem, doslova. Úspěšně jsem dokončila peklo jménem gymnázium a naivně doufám, že si splním životní sen, vystuduji medicínu a stanu se prestižním neurochirurgem. Neskutečně mě fascinuje věda a technika, zajímá mě biologie, chemie, fyzika, medicína, moderní technologie, vojenské technologie a zbraně, robotika, programování a genetika. Jsem zastáncem transhumanismu (H+) a do nedávna aktivně i satanismu, baví mě konspirační teorie, ráda dělám amatérskou počítačovou grafiku, miluju hry a můj počítač Neo je moje jediná životní láska. K mému životu patří, krom počítačových her, také hudba, mé srdce bije střídavě v rytmu industrialu a metalcore.
Co se literatury týče, egoisticky se nazývám jako "Inovátor českého cyberpunku", snažím se vymýšlet originální příběhy, neskutečně mě baví vytváření vlastního universa, kde se odehrávají povídky, miluju proplétání svých příběhů mezi s sebou. Mou "spisovatelskou specialitou" je osobitý a lehce rozpoznatelný styl psaní. V mých příbězích neheledejte popisy nebo charakteristy, tohle si dokážete představit i bez toho. Sázím na dějovost a pocity a myšlenky hlavního hrdiny. Snažím se být originální a jedinečná, proto většina mých hlavních (anti)hrdinů má jakoukoliv podobu vztahu se stejným pohlavím, protože heteráci jsou pro mě hrozně nudní.
Na závěr bych jen chtěla říct… It's hard to scream with a throat full of glass


Kde mě můžete najít:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama